Kvalitní a spolehlivý servis výtahů

Hlášení poruch
24 hodin denně
601 601 360

Revize výtahů

Potřebujete provést odbornou prohlídku (revizi) a odbornou zkoušku (revizní zkoušku) nebo zajistit inspekční prohlídku vašeho výtahu?


3 důvody, proč revizi výtahu svěřit nám

revize-výtahů-brno1. Jsme odborníci

Odborné prohlídky (revize) a odborné zkoušky (revizní zkoušky) vždy provádí pouze kvalifikovaní revizní technici s oprávněním Technické inspekce ČR.

kvalitní-revize-výtahů-brno2. S námi máte vždy 100 % informací

O výsledku provedené prohlídky nebo zkoušky vás budeme vždy informovat a v případě zjištěných nedostatků vám navrhneme vhodné řešení.

levnejsi3. Revize za příznivé ceny

Odborným prohlídkám a zkouškám se ze zákona nevyhnete. Ale proč neušetřit? Naši zákazníci potvrzují, že s námi ušetřili tisíce korun.


Odborná prohlídka a zkouška výtahu

jednorázová-revize-výtahů-BrnoNejste spokojeni se svou servisní firmou? Poptejte u nás jednorázovou prohlídku nebo zkoušku výtahu a přesvědčte se, že to jde jinak – otevřeně, s osobním přístupem, kvalitně, a přitom levněji.

Poptat revizi výtahu

Pravidelné revize výtahu

pravidelná-revize-výtahů-BrnoNaši zákazníci, kteří využívají pravidelný servis výtahů, mají odborné prohlídky (revize) a zkoušky v ceně základního servisu. Vyzkoušejte si nás bez závazků během půlročního zkušebního období.

Poptat pravidelný servis


Zajímá vás k revizím výtahů

Jakou zákonnou úpravou se revize řídí?

Revize, jimž se dnes říká odborné prohlídky a zkoušky, se řídí vyhláškou 19/1979 Sb. s odvoláním na technické normy ČSN 27 4002, ČSN 27 4007, které stanoví rozsah a četnost.

Jak často se revize provádějí?

Periodicita prohlídek a zkoušek je dána technickou normou a odvíjí se od typu výtahu, jeho použití a stáří. Rádi vám poradíme: zeptejte se nás.

Pohlídáte termín revize za mě?

Ano. Objednejte si pravidelný servis výtahu a nejenom že za revize nezaplatíte ani korunu navíc, ale také nebudete muset hlídat termíny revizí. Pohlídáme je za vás.


Poptávka odborné prohlídky nebo zkoušky výtahu

Vyplňte prosím poptávku níže.

TIP: Zákazníci využívající náš pravidelný servis mají prohlídky a zkoušky v ceně základního servisu.

Váš výtah

Osobní informace

© KT PROFI výtahy s.r.o. | všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top